PROQ PLASTIC POLISH Salona tīrīšanas un kopšanas līdzeklis, 5 kg.

Pieejamība: 7
Artikuls: 062C

35.09
  • 35.09€
  • Bez PVN: 29.00€
  • PVN: 6.09€
Gatavs lietošanai

Neitrāls aromāts

Caurspīdīgs šķidrums, gaiši zilā krāsā

* Antistatiķis

* Līdzeklis pulēšanai un tīrīšanai

* pH līmenis: 7 (neitrāls)

 

Pulēšanas tīrīšanas līdzeklis plastmasas paneļiem un detaļām, kuru pamatā ir dabiskie vaski un silikons. Vienlaicīgai tīrīšanai un spodrināšanai, plastmasas auto iekšējām virsmām, neporaina sintētisko pārklājumu, mākslīgās ādas, keramikas, pulēta koka un citu segumu, kas prasa tīrīšanu un pulēšanu. Šis līdzeklis piemērots plastmasas, koka un citu cietu virsmu tīrīšanai un kopšanai, ka arī, to var izmantot visu gumijas parklajumu aizsardzībai pret sasalšanu ( ziemas periodā ).  Līdzeklis ieeļļo, attīra un pulē vienlaicīgi, neizmantojot ūdeni, atstāj patīkamu smaržu. Antistatisķa īpašības, sakarā ar silikona komponentu novērš putekļu nosēšanos un uzkrāšanos, natstajot taukainu virsmu. Vaska komponenti padara apstrādāto virsmu krāsas spilgtākas un piešķir tām spīdumu. 

 

Lietošana:

Uzklājiet uz virsmas nelielu devu un atstājiet uz dažām minūtēm. Notīrīt ar mīkstu drāniņu vai salveti, vai vilnas audumu. Viegli pulējiet un uzmanīgi izlīdziniet.

 

Atšķaidīšanas attiecība pret ūdeni: 

1: 5 (vajadzības gadījumā) tīrīšanai un pulēšanai viegli piesārņotām virsmām. Spēcīgi netīras plastmasas jātīra ar neatšķaidītu savienojumu.

 

Tilpums: 5 kg

Ražotājs (valsts): Itālija

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.

Tagi: PROQ PLASTIC POLISH Salona tīrīšanas un kopšanas līdzeklis, 5 kg.