EURODET LEATHER Ādas kopšanas līdzeklis, 2 l.

Pieejamība: 5
Artikuls: 099E

19.97
  • 19.97€
  • Bez PVN: 16.50€
  • PVN: 3.47€
* Gatavs lietošanai

* Tīrīšanas kondicionieris

* Neitrāla smarža

* Vāji putojošs

* Gaišs krēms, kas veidots dabisko ādu tīrīšanai

* Atjauno sākotnējo krāsu

* Videi draudzīgs

* pH līmenis: 5 (vāji skābs)

 

Noturīgs krēms, kas ir paredzēts dabīgo ādu tīrīšanai. Aizsargā pret noberšanos un žāvēšanu, no tiešiem saules stariem; mīkstina, novērš plaisu klātbūtni, tajā skaitā - no polsterējuma malām; piešķir ādai sākotnējo krāsu. Neatstāj pēdas, tiek pilnībā absorbēts, neapdraudot apģērbu.  Piemērots jebkurai ādas krāsai, uzlabo salona atmosfēru, atstājot patīkamu aromātu. Piemērots arī rūpniecībai.

 

Lietošana:

Produkts ir pilnībā gatavs lietošanai. Izmantojot sūkli vai mīkstu salveti, uzklāt līdzekli uz virsmas. Ļaujiet līdzeklim iedarboties - vismaz 5 minūtes. Viegli iesmērēt. Attiecībā uz stipri bojāto (izaugušo, sašķelto) pārklājumu atkārtojiet lietošanu nepieciešamo skaitu reižu. Apstrādātās virsmas nosusiniet ar pulēšanas drānu vai vienkārši nožāvējiet, ar mīkstu drānu noņemiet lieko un netīrumus. Nelietojiet produktu uz  virsmām, kuras nav no ādas . Aizsargā no sasalšanas.

 

Drošība: neattiecas uz cilvēka vai dzīvnieka ādu. Sargāt no bērniem. Izvairieties no saskares ar acīm un gļotādām. Ja nokļūst acīs, uz ādas un gļotādām, rūpīgi jānomazgā ar ūdeni.

 

Tilpums: 2 l

Ražotājs (valsts): Itālija

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.

Tagi: EURODET LEATHER Ādas kopšanas līdzeklis, 2 l.