SEAL ECO trauku mazgājamajai mašīnai tabletes, 480 g., 30 gab.

EKO
Pieejamība: 11
Artikuls: ET01-30-ECO

9.56
  • 9.56€
  • Bez PVN: 7.90€
  • PVN: 1.66€
Ērti lietojamas

* Satur aktīvo skābekli un fermentus

* Augstas mazgājošās īpašības

 

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. Nodrošina nevainojamu, mirdzošu spīdumu. Efektīvas arī zemā temperatūrā. Nesatur hlora savienojumus.

 

Šis mazgāšanas līdzeklis, kuram piešķirts ekomarķējums, darbojas efektīvi arī zemā temperatūrā (55°C). Izmantojiet mazgāšanas zemas temperatūras režīmus, trauku mazgājamo mašīnu piepildiet pilnu ar netīrajiem traukiem un nepārsniedziet ieteikto mazgāšanas līdzekļa devu. Tādējādi pazemināsies elektroenerģijas un ūdens patēriņš, kā arī mazināsies ūdens piesārņojums.

 

Sastāvs:   balinātājs, kura pamatā ir skābeklis >5%<15%, nejonu virsmaktīvās vielas <5%, fosfonāti <5%, polikarboksilāti <5%, fermenti, proteāze, amilāze, smarža.

 

Lietošana: Notīriet no traukiem ēdiena pārpalikumus. Ievietojiet tableti tai paredzētajā nodalījumā, nenoņemot aizsargplēvi. Regulāri pārbaudiet filtru tīrību. Nemazgājiet trauku mazgājamajā mašīnā kristāla traukus, senus un ar roku apgleznotus porcelāna traukus, galda piederumus ar glazējumu, anodizētus vai krāsotus alumīnija, karstumnenoturīgus plastmasas, sudraba/ sudraba pārklājuma, koka un kaula galda piederumus, kā arī galda piederumus ar keramikas spalu. Lietojiet tikai trauku mazgājamajām mašīnām. Pēc lietošanas nomazgājiet rokas. Ja ūdens ir ciets, lietojiett sāli un skalošanas programmu. Maksimālā pieļaujamā ūdens cietība, neizmantojot skalošanu un sāli: 20 dH. Rūpīgi izlasiet visu nformāciju uz iepakojuma un saglabājiet to visu produkta lietošanas laiku. Uzglabājiet kastīti aizvērtu, sausā vietā.

 

Deva: 1 tablete ir paredzēta vienai mazgāšanas reizei, lietošanai tikai trauku mazgājamās mašīnās. Vidēji netīru trauku mazgāšanai jālieto 1 tablete, izmantojot normālo ciklu, nepārsniedzot maksimālo mazgāšanas temperatūru 55°C. Netīru trauku vai ļoti cieta ūdens gadījumā, jālieto 1 tablete, izvēloties mazgāšanas temperatūru 55°C.

 

Tilpums: 480 g

Iepakojumā: 30 gab

Ražotājs (valsts): Latvija

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.

Tagi: SEAL ECO trauku mazgājamajai mašīnai tabletes, 480 g., 30 gab.