Ace Colors traipu tīrīšanas līdzeklis, 1L

Jaunums
Modelis: 116971
Pieejamība: 9
Artikuls: 116971

5.08
  • 5.08€
  • Bez PVN: 4.20€
  • PVN: 0.88€
* Gatavs lietošanai

* Patīkama smarža

* Ļoti efektīvi iztīŗa traipus

* Krāsainai un baltai veļai

* Nesatur hloru

* pH līmenis  4


Traipu noņemšanas līdzeklis baltiem un krāsainiem audumiem, paredzēts mazgāšanai veļas mašīnā vai ar rokām. Nesatur hloru. Efektīvs traipu tīrītājs, kas kopā ar veļas mazgājamo līdzekli noņem pat visgrūtāk tīrāmos traipus, kā arī palīdz atjaunot un saglabāt auduma krāsu. Piemērots gan kokvilnas, gan sintētiskiem audumiem. 


Lietošana: uzklāt līdzekli tieši uz traipa un ļaut iedarboties 10 minūtes. Izmazgājiet ar mazgāšanas līdzekli ACE Colors.

Veļas mazgājamā mašīnā: pievienojiet veļas mazgājamo līdzekli kā parasti.  Piepildiet dozēšanas vāciņu ar 100ml Ace Colors  uz 4-5kg veļas un ieleiet tieši veļas mašīnas cilindrā. Uzsāciet veļas mazgāšanas ciklu uzreiz. Atliktai mazgāšanai – ieliet Ace color nodalijumā virs dozētāaja.

Ar rokām: 50ml Ace Colors kopā ar veļas mazgājamo līdzekli (uz 5L ūdens). Iemērcējiet veļu (ne ilgāk par 1h). Rūpīgi izskalojiet.

Lai labāk izdotos izmazgāt asins traipus, pirms mazgāšanas izskalojiet ar augstu ūdeni,  bet neveiciet priekšmazgāšanu ar Ace Colors. Lai nesabojātu veļu, apstrādes laikā neskariet metāla daļas uz apģērba un rūsas traipus, pēc apstrādes neizlieciet apģērbu saules gaismā, kamēr tas vēl nav izskalots. Nesajauciet Ace kopā ar mazgāšanas līdzekļiem vienā nodalijumā. Ja šaubāties par krāsu noturību, sākumā izmēģiniet Ace maz saredzamā vietā.

  

UZMANĪBU!

H315 - Kairina ādu.

H319 - Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

P102: Sargāt no bērniem.

P305+P351+P338 - SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot.

P337+P313 - Ja acu iekaisums nepāriet: Lūdziet mediķu palīdzību.

P301+P312 - NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta.

P101 - Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.

P302+P352 - SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu.

P264 - Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt.

P260 - Neieelpotu putekļus vai miglu

Sastāvdaļas:  5-15% balinātājiem, kuru pamatāir skābeklis, < 5 % anjonu virsmaktīvajām vielām, Fosfonātiem, nejonu virsmaktīvajām vielām; smaržas un aromātiskās kompozīcijas, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate.

 

Tilpums: 1L

Ražotājs (valsts): ES

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.

Tagi: Ace Colors traipu tīrīšanas līdzeklis, 1L